NAPISALI

(2013 r.) p. Anna Maciejewska z d Gulińska. Adres: aniam30@vp.pl

(2013 r.) p. Andrzej Guliński z galezi gostynskiej. Adres: andygulin@wp.pl

(2013 r.) p. Jerzy Guliński z Warszawy. Dziadek ur. w Kowlu na Wołyniu. Adres: jurek380@poczta.onet.pl

(2011 r.) p. Edward Guliński z Belgii. Ojciec ur. w Pieczonogach. Adres: edward.gulinski@telenet.be

(2010 r.) p. Anna Gulińska, judaistka, zam w Krakowie. Dziadek pochodzi z Pieczynóg. Adres: gulinska@gmail.com

(2010 r.) p. Iwona Borcz z d. Gulińska z Mysłowic. Dziadek pochodzi z okolic Skalbmierza. Adres: iwona.borcz@inertia.eu

(2009 r.) p. Barbara Rogozińska, żona Witolda Gulińskiego z Kielc. Adres: bestbasia@gmail.com

(2008 r.) p. Wojciech Guliński zam w Gdańsku. Adres: guliwer59@inertia.pl

(2008 r.) p. Piotr Guliński zam w Lęborku. Adres: piotr.gulinski@gmail.com

(2007 r.) p. Nelly Gul (Gulińska) z Baku, Azerbejdżan. Adres: ngul@rambler.ru

(2006 r.) p. Marzena Sadowska z linii Gulińskich z Chotla Czerwonego k. Wiśnicy. Adres: m.sadowska@geokat.com

(2006 r.) p. Bozenna van Boxel z d. Gulińska zam. w Holandii. Adres: bozenkavanboxel@hotmail.com

(2005 r.) p. Andrzej Guliński z Rawicza, z linii Gulińskich z Gostynia Wielkopolskiego. Adres: andygulin@inertia.pl

(2004 r.) p. Katarzyna Gulińska-Wiśniewska z Wrocławia, z linii Gulińskich z Gostynia Wielkopolskiego. Adres: kasiawisniewska18@wp.pl

(2004 r.) p. Krzysztof Guliński, architekt ze Śląska, pochodzący z Gostynia Wielkopolskiego. Adres: upbkris@post.pl

(2003 r.) p. Ryszard Guliński. Ojciec p. Ryszarda pochodzi z Krzemieńca na Wołyniu. Adres: gulon2@inertia.pl

(2003 r.) p. Marek Guliński. Pochodzi z Gulińskich mieszkających w Krobi koło Gostynia Wielkopolskiego. Adres: mareguli@poczta.onet.pl

(2003 r.) p. Miłosz Gulińsk. Adres: 604119273@eranet.pl
Pochodzi z Gulińskich mieszkających w XIX w. w okolicach Gostynia Wielkopolskiego i Rawicza. Obecnie zamieszkały w Poznaniu

(2003 r.) p. Anna Gulińska, prawnik. Rodzice mieszkają w Białymstoku. Pradziadek Aleksander żonaty z Heleną Hauge miał 3 synów Jerzego, Mikołaja (dziadek p. Anny). Część rodziny wyemigrowała do Niemiec.adres: a_gulinska@poczta.onet.pl

(2002 r.) Stephen Gulinski w 2002 r. zam w Mississauga, Ontario, Kanada. Adres ckhoppy@sympatico.ca

(2001 r.) p. Stanisław Guliński, filolog orientalistyki. Linia z Koluszek. Ojciec Maciej i jego siostra Krystyna urodzeni w Koluszkach. Dziadek Brunon z żoną Marią Wizgierdow ewakuowany przez Rosjan w czasie I wojny światowej. Stanisław posiada rodzinę na kielecczyznie. Adres: sgulinski@yahoo.com

(2001 r.) Marjolein Gulinski, studentka, ur. na południu Holandii w mieście Breda. Jej rodzeństwo to Hans i Jeroen. Ojciec Marjolein, Ron posiada rodzeństwo: brata Cornie, i siostry Bożenę i Henriett'ę. Adres: mgulinski@hotmail.com

(2001 r.) Martin Gulinski, Ontario, Kanada. Adres: mgulinsk@cgocable.net

(2001 r.) Rene Gulinska, po mężu van Boxel, USA. Adres: rboxel@flowserve.com